Wypracowania i lektury

wyświeltony Wyświetlony: 30701 razy

Psychotest na sukces i przebojowość

Psychotest na sukces i przebojowość

Test psychologiczny / psychotest na sukces, zaradność i w pewnym sensie przebojowość. Rozwiąż test i zobacz jakie masz szanse i predyspozycje na osiągnięcie sukcesu w życiu, czymkolwiek on jest dla Ciebie - otrzymasz interpretację uzyskanego wyniku.

Loader
Mała czcionka Średnia czcionka Duża czcionka Rozpocznij

Zastanawiałeś/aś się czy odniesiesz w życiu sukces, czy masz predyspozycje do osiągnięcia sukcesu? Czy poradzisz sobie w życiu? A może chciał(a)byś choć częściowo przewidzieć własną przyszłość?

 

Poniższy test ma za zadanie ocenić na ile jesteś zaradny życiowo i na tej podstawie wskazać czy masz realne szanse odnieść sukces, jakkolwiek go rozumiesz. Konstrukcja testu w sposób precyzyjny bada obydwa czynniki, pierwsze pięć pytań ma charakter demograficzno – społeczny oparty na bazie wpływu statystycznego określonych czynników. Kolejne pytania to już szczegółowa analiza Twojej osobowości skupiona na predyspozycjach mających wpływ na poziom zaradności życiowej i szansę odniesienia sukcesu.

 

Zaradność polega na umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji i sferze życia. To bowiem jak reagujesz w danej sytuacji i jakie wnioski z niej wyciągasz jest wskaźnikiem tego czy masz szansę odnieść sukces. Test ma za zadanie zbadać komponenty wpływające na Twoją zaradność życiową badając pięć głównych obszarów odnoszących się do zaradności: intelektualny, emocjonalny, społeczny, zadaniowy i fizyczny.

 

Wszystkie te obszary jak wskazuje empiryka stanowią częściową odpowiedź na pytanie – Czy odniesiesz sukces? Pod uwagę brane są przede wszystkim takie cechy jak: elastyczność, optymizm, poczucie własnej wartości, pogląd na doświadczenia życiowe itp. Tylko tak szczegółowo rozbudowany test stwarza możliwość uzyskania wiarygodnego wyniku.

 

Sprawdź czy posiadasz zdolności adaptacyjne, czy sprostasz wszelkim wyzwaniom i utorujesz sobie drogę do sukcesu. Być może znajdujesz się w wyjątkowej grupie osób posiadających zdolności transgresyjne – czyli wykroczenia poza wszelkie ograniczenia. To osoby „skazane” na sukces, ich umiejętności pozwalają bowiem pokonać każdą przeszkodę. Opłata za test to 2 zł (2.44 brutto). Test został opracowany na zlecenie serwisu wiedza24h.pl i stanowi właśnośc tego serwisu. Tym samym odsprzedaż lub publikowanie go w Internecie jest kradzieżą i będzie zgłaszane odpowiednim organom.

Rozpocznij

01 Komentarze (kliknij aby wyświetlić)

10 grudnia 2010 22:00

Wynik mam słaby, ale ja zawsze byłam nieśmiała, ale test spoko wiem co robie nie tak.