Wypracowania i lektury

wyświeltony Wyświetlony: 27984 razy

Psychotest: sztuka uwodzenia

Psychotest: sztuka uwodzenia

Test ma za zadanie ocenić jak sprawnie opanowałeś sztukę uwodzenia oraz udzielić ci przydatnych wskazówek dotyczących tej sfery. Uwodzenie jest swojego rodzaju sztuką, niepowtarzalnym sposobem zwraca na siebie uwagi płci przeciwnej.

Loader
Mała czcionka Średnia czcionka Duża czcionka Rozpocznij

Myślałeś jak działasz na kobiety?

Nie jesteś pewien, ze sposób, w jaki do nich podchodzisz jest skuteczny ?

Masz problemy z poderwaniem dziewczyny ?

 

Crain Bakos, pisał : „Wszystkich wspaniałych kochanków cechuje elokwencja, a uwodzenie za pomocą słów to najpewniejsza metoda zdobycia upragnionej osoby”.

 

Test został przygotowany przez specjalistów psychologii. Analiza pytań umożliwiła częściową ocenę prezentowanych przez Ciebie zachowań w obszarze relacji z kobietami, z akcentem oczywiście na uwodzenie. Zbadane zostały zasadnicze postawy, jakie prezentujesz w kontaktach damsko–męskich oraz Twój psychologiczny profil w tym obszarze. Kilka pytań, w sposób ukryty, diagnozuje Twój stosunek do kobiet oraz ich obraz jaki tkwi w Twojej podświadomości, co ma zasadniczy wpływ na siłę uwodzenia. Pamiętaj też, że nasza interpretacja ma charakter informacyjny i nie jest formalną diagnozą psychologiczną. Test zbudowany z kilkunastu pytań, jakkolwiek dogłębnie i profesjonalnie badający określone zjawisko, nie zastąpi kontaktu osobistego, co jest niezbędne dla postawienia diagnozy specjalistycznej.

 

Przetestuj swoją siłę uwodzenia - to właśnie tę umiejętność pospolicie nazywamy podrywem. Test umożliwi ci zdobycie także wskazówek, co robić by doskonalić się w sztuce uwodzenia. Zawiera on pytania oceniające Twoje zachowania werbalne i niewerbalne. Dowiesz się, jaki jest twój stosunek do kobiet i jak wpływa na Twoją prezencję. Na bazie zdobytych w ten sposób informacji posiądziesz samoświadomość i jasny obraz własnego ja w oczach kobiet. Poznając prawdę będziesz mógł zmienić ewentualne popełniane błędy i nareszcie zdobyć kobietę która Ci się podoba.

 

Opłata za test to 2 zł (2.44 brutto). Test został opracowany na zlecenie serwisu wiedza24h.pl i stanowi właśnośc tego serwisu. Tym samym odsprzedaż lub publikowanie go w Internecie jest kradzieżą i będzie zgłaszane odpowiednim organom.

Rozpocznij

01 Komentarze (kliknij aby wyświetlić)

10 grudnia 2010 21:37

Myślałem, że dzięki testowi posiądę sekrety uwodzenia, ale takich chyba niema, ale test spoko!!