Wypracowania i lektury

wyświeltony Wyświetlony: 42903 razy

Psychotest na osobowośc

Psychotest na osobowośc

Czy zastanawiałeś się choć raz czy nasze życie zostało już gdzieś zapisane? Czy z góry jakaś siła przesądza o naszym losie? A może to nasza podświadomość nami kieruje? Zobacz test osobowości wg Dalai Lamy.

Loader
Mała czcionka Średnia czcionka Duża czcionka Rozpocznij

Bez względu na własne przemyślenia należy uznać fakt, że wzorce i schematy zapisane w naszej podświadomości maja bezpośredni i pośredni wpływ na nasze życie. Twórcy współczesnej psychiatrii: Freud i Jung opisali to zjawisko w wielu swych dziełach. Na bazie zapisanych w postaci symboli archetypicznych znaczeń odkrywali prawdziwe pobudki, które kształtują nie tylko osobowośc człowieka, ale i całe jego życie. Dalaj Lama stworzył test, który w szybki i przyjemny sposób pozwala wysnuć podobne wnioski.

 

Tytuł tego testu może zmylić, należy więc zaznaczyć, że nie jest on związany z żadna ideologią, wiarą czy kulturą Buddyjską!

 

Test jest swojego rodzaju uniwersalnym kluczem do wnętrza każdego człowieka. Dzięki najprostszym skojarzeniom dowiesz się jakie elementy budują Twą piramidę wartości, poznasz swe najgłębiej skrywane lęki i uczucia. Rozwiązując go nie zastanawiaj się nad pytaniami, ale pozwól, aby pierwsze skojarzenia stały się nimi. Poniższy test zawiera jedynie cztery pytania, nie wymagają one koncentracji ani skupienia. Odpowiedzi udzielane przez Ciebie mają bowiem być jak najbardziej spontaniczne i tylko wtedy będą w stanie w pełni zobrazować realny obraz. Pozwól aby twoja podświadomość mogła przemówić poprzez racjonalne myślenie, a poznasz ukryty obraz samego siebie. Aby uzyskać w inny sposób takie odpowiedzi musiał(a)byś poddać się kosztownej hipnozie lub psychoterapii.

 

Zanim rozpoczniesz test przygotuj kartkę i ołówek , by móc zapisać swe odpowiedzi, następnie zrelaksuj się weź kilka głębokich oddechów i przystąp do rozwiązywania. Po wysłaniu sms premium (2zł, 2.44 brutto) otrzymasz interpretację swojego wyniku. Powodzenia i dobrej zabawy.

Rozpocznij

01 Komentarze (kliknij aby wyświetlić)

10 grudnia 2010 21:49

No no, nie wiedziałam, że w tak prosty sposób można się tyle o sobie dowiedzieć.