ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Loteria Kingolotto

Loteria Kingolotto

Wykorzystaj nadarzającą się okazje i zgarniaj ciekawe nagrody. Przekonaj się dlaczego loteria Kingolotto jest tak popularna w Europie. Nie przegap szansy na darmowe nagrody, które codziennie ktoś zabiera do domu.

Pobierz plik Wydrukuj podsumowanie Pobierz plik Pobierz plik Pobierz plik
Duża czcionka Średnia czcionka Mała czcionka

W Polsce coraz popularniejsza staje się znana i ceniona w Europie loteria Kingolotto. Jest to bardzo ciekawa zabawa, która daje realne szanse na zdobycie wielu ciekawych nagród oraz bonów pieniężnych. Co jednak najważniejsze, loteria ta jest zupełnie darmowa, jako, że utrzymuje się z reklam wyświetlanych podczas wypełniania kuponów.

 

W celu rozpoczęcia przygody z Kingolotto, należy przejść krótki proces rejestracji i w zasadzie formalności na tym się kończą. Sama gra polega na typowaniu sześciu cyfr. Wygląda to bardzo podobnie jak dobrze znany w naszym kraju „lotek”. Z tą zasadniczą różnicą, że tutaj kupony dostajemy za darmo. Każdy użytkownik dysponuje dziesięcioma kuponami, które odnawiają się każdego dnia. Zwiększa to w znacznym stopniu szanse na wygraną a jest, o co grać. Główna nagroda to pakiet Hi Tech o wartości 15000 zł. Pozostałe nagrody to między innymi bony pieniężne, odtwarzacze mp3, płyty DVD czy też książki. Dodatkowo za każdą trafioną cyfrę otrzymujemy punkty, które po zsumowaniu wymienić można na wybrane przez nas prezenty.

 

Zabawa jest przednia i pozbawiona jakichkolwiek kosztów, dlatego zachęcam wszystkich zainteresowanych do wzięcia w niej udziału. Codziennie ktoś wygrywa, nie pozwól by taka szansa przeszła Ci koło nosa.