ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

"The worst day in my life" - wypracowanie po angielsku.

"The worst day in my life" - wypracowanie po angielsku.

"The worst day in my life" - wypracowanie po angielsku jest skrótem najgorszego dnia w życiu pewnej dziewczyny.  Pierwszą katastrofą, która przydarzyła się jej tego feralnego dnia było spóźnienie się na bardzo ważny test. Dalej dzień rozwijał się równie nieprzyjemnie - zawód miłosny, kłótnia z najlepszą przyjaciółką, wypadek. Jednym słowem  - pech!   Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 477 słowa.

Mała czcionka Średnia czcionka Duża czcionka Zobacz cały

Fragment "The worst day in my life" - wypracowanie po angielsku, ale w tłumaczeniu na język polski. Dzięki temu tłumaczeniu tekst w języku angielskim nie jest opublikowany w internecie.

 

"(...) Dotarłam do domu w bardzo, bardzo złym nastroju i postanowiłam rzucić okiem na nową suknię wieczorową mamy. Bardzo lubię eleganckie ubrania i relaksuję się, kiedy na nie patrzę. Ta sukienka była naprawdę śliczna. Uszyta z zielonego błyszczącego materiały, miała wielki dekolt. Byłam sama w domu, a sukienka była taka kusząca... W końcu zadecydowałam, że ubiorę ją tylko na pięć minut. Kiedy oglądałam się w lustrze, nagle zadzwonił telefon. Pobiegłam więc, żeby go odebrać i potknęłam się na dywanie. Na swoje nieszczęście oderwałam piękną przezroczystą falbanę na spodzie sukienki. Struchlałam.

 

Szybko zdjęłam sukienkę i postanowiłam ukryć ją w najwyższej szafie w domu. Wybrałam najwyższą półkę i kiedy stałam na taborecie, aby ją tam wsadzić, poślizgnęłam się i upadłam. Spadając uderzyłam głową w róg stołu. Zrobiłam sobie dużą ranę na czole, ale dałam rade zadzwonić po tatę. Przyjechał do domu bardzo szybko i zabrał mnie do szpitala. Musieli mi założyć dziesięć szwów i było to bardzo nieprzyjemne. Nadal mam bliznę na czole. Był to zdecydowanie najgorszy dzień w moim życiu."

 

Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 477 słowa.

Zobacz cały