ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

"Ideal friend" - wypracowanie po angielsku

"Ideal friend" - wypracowanie po angielsku

"Ideal friend" - wypracowanie po angielsku to praca, która podkreśla ogromną rolę przyjaźni w życiu każdego człowieka. Niestety, nie jest łatwo odnaleźć kogoś kogo można określić z cała pewnością mianem "przyjaciela". W tym wypracowaniu znajdziemy listę cech, które powinien posiadać kandydat na przyjaciela, wskazówki jak powinien się zachowywać oraz podpowiedzi, jak można pogłebić znajomość i zmienić ją w przyjaźń.   Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 436 słów.

Mała czcionka Średnia czcionka Duża czcionka Zobacz cały

Fragment "Ideal friend" - wypracowanie po angielsku, ale w tłumaczeniu na język polski. Dzięki temu tłumaczeniu tekst w języku angielskim nie jest opublikowany w internecie.

 

" (...) Mój idealny przyjaciel powinien mnie także rozumieć. Bardzo dobrze jest mieć kogoś, kto rozumie twoje myśli, plany i emocje, szczególnie że moi rodzice czy nauczyciele niezbyt często pojmują, co dzieje się w mojej głowie. Zdolność rozumienia się nawzajem i szczerego rozmawiania o problemach sprawia, że przyjaźń może trwać.

Moim zdaniem, dobrze jest, kiedy przyjaciele mają wspólne zainteresowania i pasje. Wtedy przyjaźń pozwala im się rozwijać osobowość i poszerzać wiedzę. Nie jest zbyt ważne, żeby idealny przyjaciel był piękny lub bogaty. Oczywiście miło jest, kiedy twój przyjaciel jest atrakcyjnym czy zamożnym człowiekiem, ale w przyjaźni te cechy są zupełnie nieważne.

 

Na koniec uważam, że mój idealny przyjaciel powinien być tej samej płci co ja, ponieważ moim zdaniem chłopak potrafi zrozumieć drugiego chłopaka lepiej niż dziewczyna, a dziewczyna nigdy nie porozmawia sobie z chłopakiem tak, jak może porozmawiać z inna dziewczyną. Nie znalazłem jeszcze swojego idealnego przyjaciela, ale mam nadzieje, że spotkam go pewnego dnia i zostaniemy przyjaciółmi na zawsze."

 

Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 436 słów.

Zobacz cały