ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

"A letter from holiday to a friend" - wypracowanie po angielsku.

"A letter from holiday to a friend" - wypracowanie po angielsku.

"Holiday letter to a friend" - List do przyjaciela z wakacji - to wypracowanie po angielsku w formie listu do przyjaciela. W owym liście opisujemy jak spędziliśmy wakacje na letnim obozie. Wyliczamy jakie atrakcje czekały na nas każdego dnia, co najbardziej nam się podobało oraz co podawano na poszczególne posiłki. Dziękujemy naszemu przyjacielowi za jego list, za to że opisał na krótko jak on spędza swoje wakacje i wyrażamy chęć szybkiego spotkania się z nim tuż po obozie.   Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 308 słów.

Mała czcionka Średnia czcionka Duża czcionka Zobacz cały

Fragment "Holiday letter to a friend" - List do przyjaciela z wakacji - wypracowanie po angielsku, ale w tłumaczeniu na język polski. Dzięki temu tłumaczeniu tekst w języku angielskim nie jest opublikowany w internecie.

 

"(...) Jedzenie tu jest całkiem niezłe, niestety na śniadanie podają codziennie zupę mleczną. Ja jak doskonale wiesz nie lubię zupy mlecznej. Więc na śniadanie zjadam kawałek chleba z masłem i dżemem. Ale obiady i kolacje są tu naprawdę smaczne. Zazwyczaj podają dania podobne do tych, które gotuje moja mama.

Wieczorami oglądamy telewizję lub filmy na video, gramy w różne gry planszowe, czasem mamy też dyskotekę. Tak więc przez cały dzień jestem bardzo zajęta, od rana do wieczora.

Muszę teraz wyjść na spacer z przyjaciółmi, ale obiecuję, że niebawem napiszę kolejny list. Wciąż o Tobie myślę i nie mogę się doczekać kiedy się spotkamy i opowiem Ci ze szczegółami o wszystkim co tutaj się dzieje.

Twoja Anna"

 

Całe wypracowanie w języku angielskim zawiera 308 słów.

Zobacz cały