ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Czy angielski online to coś dla mnie? Kursy angielskiego Warszawa

Czy angielski online to coś dla mnie? Kursy angielskiego Warszawa

Podróże zagraniczne, egzamin maturalny, zwiększanie kwalifikacji zawodowych - jest wiele powodów dla których decydujemy się na kursy językowe. Nauka języka angielskiego sprzyja prawidłowemu rozwojowi mózgu u najmłodszych. Z kolei dla dojrzalszych uczniów jest doskonałym ćwiczeniem dla umysłu. Nie ulega zatem wątpliwości, że nauka angielskiego to inwestycja w siebie. Na jaki kurs języka angielskiego w Warszawie zdecydować się, by sprostał Twoim potrzebom? Podpowiadamy!

Duża czcionka Średnia czcionka Mała czcionka

Komu dedykowane są kursy języka angielskiego?

Kursy języka angielskiego są dedykowane wszystkim chętnym niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania znajomości języka angielskiego. Szkoła języka angielskiego proponuje zajęcia na dostosowanych do umiejętności uczestników poziomach zaawansowania. Bez względu na to, czy chcesz odświeżyć swoją znajomość języka angielskiego, czy też dopiero rozpocząć przygodę z nauką angielskiego w Warszawie, z pewnością znajdziesz kurs dla siebie.

Oprócz zajęć dla osób dorosłych, nie można też zapominać o zajęciach z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Mają one na celu nie tylko pomóc opanować i utrwalić materiał wymagany w szkołach, ale także pomóc najmłodszym przełamać barierę językową i zacząć swobodnie posługiwać się językiem obcym. Można więc powiedzieć, że kursy angielskiego w warszawie są dedykowane każdemu, kto jest chętny by zgłębiać tajniki języka obcego.

Rodzaje kursów języka angielskiego w Warszawie

Kursy prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli native speakers mogą obejmować zagadnienia z z zakresu języka specjalistycznego. Wybierając zajęcia business english zwiększysz swoje kwalifikacje zawodowe, a tym samym szansę na awans czy lepszą posadę. Możesz także wybrać się na kursy egzaminacyjne. Są to zajęcia prowadzone w celu przygotowania uczestników do zdania różnego rodzaju certyfikatów, np. Cambridge FCE, CAE, CPE, które są honorowane na całym świecie.

Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży przygotowują do najważniejszych egzaminów, takich jak test ósmoklasisty czy matura z języka angielskiego. Miła atmosfera na zajęciach oraz wieloletnie doświadczenie lektorów sprawiają, że młodzież uczy się nie tylko akademickiej wiedzy, ale i praktycznego zastosowania przyswajanych treści.

Szkoła języków obcych może proponować również kursy konwersacyjne skupiające się na budowaniu pewności siebie w swobodnym komunikowaniu się w języku obcym. Są to zajęcia doskonałe dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego ze względu na częste zagraniczne podróże - służbowe czy prywatne.

Zajęcia indywidualne z angielskiego oraz grupowe

Nie możemy też zapomnieć o podziale na zajęcia grupowe z angielskiego oraz kursy indywidualne. W zależności od potrzeb, możesz wybrać na jakie zechcesz udać się sam lub wysłać swoje dziecko. Każda z opcji niesie za sobą inne korzyści.

Zajęcia grupowe pomagają w opanowaniu podstaw języka angielskiego. Spotkania w kameralnych grupach sprzyjają w przełamaniu bariery językowej i pozwalają wykorzystywać zdobyte umiejętności w praktyce w trakcie konwersacji z pozostałymi kursantami.

Z kolei kursy angielskiego indywidualne pozwalają nauczycielowi w stu procentach poświęcić swoją uwagę potrzebom ucznia. Wielu ceni sobie kursy prowadzone 1:1 podczas przygotowania do egzaminów czy certyfikatów oraz w poszerzaniu znajomości języka specjalistycznego.

Szkoła języka angielskiego w Warszawie - zalety nauki online

Wiele szkół językowych w Warszawie proponuje kursy językowe stacjonarne, jak i online. Ponieważ dojazdy na zajęcia w stolicy mogą zajmować sporo czasu, kursy w formie online są coraz częściej wybieraną opcją.

Stanie w korku, szukanie miejsca parkingowego, opłaty za parkowanie lub za komunikację miejską... Zmarnowany czas i pieniądze na dojazdy do szkoły językowej mogą się szybko kumulować, szczególnie gdy zależy nam na opanowaniu języka w krótkim czasie, uczęszczając na zajęcia dwa lub trzy razy w tygodniu. W przeciwieństwie do tego, kursy językowe online pozwalają zaoszczędzić masę czasu oraz zwiększyć ilość lekcji w tygodniu. Wystarczy laptop i połączenie z Internetem. Możesz uczyć się z dowolnego miejsca - nawet gdy wyjeżdżasz z Warszawy lub mieszkasz poza centrum. Kursy poranne oraz wieczorowe są zawsze w zasięgu Twojej ręki - to ogromne udogodnienie.

W kwestii prowadzenia zajęć, język angielski online niesie za sobą dużo nowych możliwości. Interaktywne zajęcia z angielskiego są ciekawe i angażują wszystkie zmysły w naukę języka obcego. Bonusem jest także to, że lekcje angielskiego online są po prostu eko. Nie dość, że nie produkujesz spalin dojeżdżając na zajęcia, to unikasz też z korzystania z tony kserówek, które są na porządku dziennym w wielu szkołach stacjonarnych.

Szkoła języka angielskiego online w Warszawie

Jeśli chcesz w końcu zacząć posługiwać się językiem angielskim płynnie i bez problemów, zapraszamy Cię do skorzystania z zajęć próbnych w szkole językowej Break The Ice! Przekonasz się, że zajęcia online prowadzone w angażujący sposób przez wykwalifikowanych nauczycieli są skuteczne i przyjemne. Jesteśmy przekonani, że spodoba Ci się zarówno atmosfera, jak i efekty jakie przyniesie Ci nauka w naszej szkole języka angielskiego :)