ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Nauka języka online

Nauka języka online

Języki obce to skuteczne i często niezbędne narzędzie do komunikacji na rynku pracy. To również umiejętność, która pozwala nam na nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni czy planowanie ekscytujących podróży. Nauka języków obcych może być nie tylko łatwa i przyjemna, ale również stanowić naszą kartę przetargową do wielkiego świata biznesu i kultury. O tym, dlaczego warto uczyć się języków obcych bez wymówek, dowiesz się z poniższego materiału.

Duża czcionka Średnia czcionka Mała czcionka

Naukowcy potwierdzają – nauka języków obcych to same korzyści!

Czy wiesz, że z badań Dana Foundation wynika, że znajomość co najmniej dwóch języków obcych poprawia u nas o 20% procesy poznawcze, pamięć i koncentrację? Z kolei naukowcy z Uniwersytetu w Chicago przekonują, że mówienie w obcym językuwspomaga proces podejmowania prawidłowych decyzji i doskonały sposób na pokonywanie swoich lęków.

 

 

Język angielski najpopularniejszym językiem na świecie!

Już dzisiaj na świecie aż 2 miliardy osób mówi po angielsku. Dzięki temu granice nie mają dla nich znaczenia. Niezależnie od kraju w jakim się urodzili i wychowywali, dzisiaj mogą studiować na najlepszych Uniwersytetach na świecie i pracować w najnowocześniejszych firmach. Świat stoi przed Nimi otworem, również turystycznie. Gdziekolwiek bowiem nie pojadą, wszędzie zostaną zrozumieni i będą w stanie porozumieć się niezależnie od sytuacji. Odpowiedz sobie na pytanie: czy to nie cudownie móc czuć się swobodnie na każdym krańcu świata? Jeśli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Każdy z nas może nauczyć się swobodnie mówić w języku angielskim, niemieckim czy francuskim. Wystarczy nieco cierpliwości, samozaparcia i dyscypliny oraz ciężkiej, codziennej pracy i zaangażowania by osiągnąć fantastyczne wyniki! Sukces zaczyna się w głowie, dokładnie tam, gdzie decyzja, że chcesz zmienić swoje życie i poszerzyć umiejętności! Do boju!

 

 

Tele-nauka.pl pomoże Ci zdobyć kompetencje przyszłości

Tele-nauka.pl to nowoczesna szkoła języków obcych online. W portfolio firmy znajduje się ponad 28 kursów prowadzonych przez 32 doświadczonych lektorów i 12 native speakerów. Nauka odbywa się tzw. metodą komunikatywną, która ma na celu przełamanie bariery językowej i umożliwienie słuchaczom swobodnego posługiwania się danym językiem obcym.