ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Czar zaręczynowego pierścionka

Czar zaręczynowego pierścionka

Te trzy kruszce uchodzą za najszlachetniejsze w jubilerstwie. Złoto od zawsze było pożądane przez wszystkich, a wraz ze srebrem używane jest nawet w kosmetologii. Obecnie sklepy z biżuterią oferują nawet wyroby z mosiądzu i stali szlachetnej.

Duża czcionka Średnia czcionka Mała czcionka

Złoto, srebro czy platyna?

Jednym z ważniejszych rodzajów biżuterii w życiu każdej pary jest pierścionek zaręczynowy. Kiedyś obowiązkowo wybierany samodzielnie przez mężczyznę, w ścisłej tajemnicy przed wybranką. Obecnie ta tradycja coraz bardziej ulega zmianom. Nie jest
też powiedziane, że pierścionek zaręczynowy musi być złoty i to z diamentowym oczkiem. Taki pierścionek będzie relatywnie drogi i zwyczajnie nie każdego stać na jego zakup. A więc powstaje pytanie, czy srebrne pierścionki zaręczynowe to dobry wybór? Ależ jak najbardziej. Nasz sklep z biżuterią oferuje naprawdę wyjątkowe modele, które obejrzysz na stronach sadva.pl.

 

Nowoczesne pary wybierają wspólnie

Dawniej pierścionek zaręczynowy obowiązkowo był niespodzianką - mężczyzna wybierał go samodzielnie bądź z pomocą sprzedawcy w sklepie jubilerskim. Obecnie wiele par wybiera go wspólnie i nie jest to nic nadzwyczajnego.

Piękne, zarówno klasyczne jak i bardziej nowoczesne, srebrne pierścionki zaręczynowe, znajdziecie Państwo na stronach naszego internetowego sklepu z biżuterią SADVA. Ciekawym jest, iż w srebro nie są oprawiane najszlachetniejsze kamienie jakimi są diamenty. Nie znaczy to, że wysokiej jakości srebrny pierścionek z cyrkonią nie będzie równie piękny.

SADVA oferuje biżuterię z wysokiej jakości srebra próby 0,925 o niezwykle bogatym wyborze rozmiarów - od 6 aż do 30. Dzięki temu dobierzemy pierścionek do każdego palca.

Jeśli wydaje nam się, że srebro jest niewystarczające dla naszej wybranki, zawsze możemy wybrać któryś z tych pokrytych platyną bądź złotem, co znacznie podniesie jego walory estetyczne i jakościowe.

Wśród pierścionków zaręczynowych do klasycznego wzornictwa należy ten o cienkiej obrączce z niedużym kamieniem. Najpopularniejsze są cyrkonie, które w świetle nabierają cudownego blasku. Możemy wybierać pomiędzy kamieniami w wielu kolorach. Pięknie połączenie daje cyrkonia szafirowa otoczona mniejszymi, bezbarwnymi kamyczkami. Niezwykle szlachetnie wygląda też topaz w kolorze mystic otoczony bezbarwnymi cyrkoniami na srebrnej rodowanej obrączce.

Jednak bez względu na to, jaki pierścionek wybierzemy, najważniejsze w zaręczynach jest to, że wręczający tę wyjątkową biżuterię mężczyzna i przyjmująca je kobieta planują wspólnie spędzić życie.