ktotopotrafi.pl Wypracowania i lektury

Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań

Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań

Głównym tematem psychologii jest ludzkie zachowanie – jego opis i zrozumienie. „Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań” opracowany przez R. Krupińskiego i A.

Pobierz plik Wydrukuj podsumowanie Pobierz plik Pobierz plik Pobierz plik
Duża czcionka Średnia czcionka Mała czcionka

Głównym tematem psychologii jest ludzkie zachowanie – jego opis i zrozumienie. „Słownik psychologiczny. Leksykon ludzkich zachowań” opracowany przez R. Krupińskiego i A. Jankowiak zawiera opisy najbardziej podstawowych technik komunikacyjnych i zachowań międzyludzkich. Przedstawione są w skondensowanej formie, z dostateczną liczbą przykładów, które pomagają w całkowitym zrozumieniu danego hasła. Książka podzielona została na dwie części i zawiera 60 najczęstszych postaw i ludzkich zachowań (gniew, bunt, kłamstwo, dyskryminacja i wiele innych równie ważnych pojęć). Część druga to zbiór 700 typowych psychologicznych pojęć, zjawisk czy koncepcji.

Książka już ukazała się w formie tradycyjnej książki oraz w elektronicznej (ebooka) i jest doskonałą lekturą dla studiujących psychologię oraz świetną pomocą naukową w dziedzinie zachowań i komunikacji międzyludzkiej. Będzie również pomocna dla studentów rozpoczynających studia na kierunkach socjologicznych i pedagogicznych. Zachęcam do zapoznania się z lekturą książki oraz zaopatrzeniem się w nią, gdyż zawarte w niej zagadnienia dotyczą każdego człowieka, gdyż szczegółowo zawierają opis zachowań ludzkich i rozległych zagadnień z behawiorystycznej i humanistycznej. Książka wydana przez Wydawnictwo Psychoskok dostępna jest już w sprzedaży w wielu księgarniach internetowych. Dla ciekawości dodam, że to już trzecia książka Ryszarda Krupińskiego – poprzednie to „Rozwój osobisty kluczem do sukcesu” oraz „Rozrój osobisty. Medytacje terapeutyczne”. Wszystkie książki poruszają tematy czysto psychologiczne.

Książka ukazała się jako hit ostatniego sezonu formie elektronicznej w wielu księgarniach internetowych, zobacz także w  naszych:

www.ebooki123.pl www.ksiegarnia123.pl www.nexto.pl virtualo.pl www.empik.com